1996’dan Beri Kablo Gruplamada Güvenilir Ortak, Sektör Liderlerine Kalite, Hız ve Rekabetçi Fiyatlarla Hizmet Sunuyor

Biz Kimiz

Elka Elektrik Ltd Şti kurulduğu 1996 yılından günümüze kablo gruplama sektöründe kazandığı tecrübe ve birikimle Beyaz eşya, Küçük ev aletleri, Otomotiv ve Savunma sanayi sektörlerinin lider firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız müşteri odaklı üretimi ön plana çıkartmış ve tek seferde kaliteli ürünü sumayı kendine felsefe olarak benimsemiştir.

Müşterileri ile güvene dayalı bir ticari ilişki kurmayı amaç edinmiş olup, onların iş yoğunluğu dikkate alınarak kaliteli, seri ve rekabetçi fiyatları ile hizmet vermiş olduğu alanda adını duyurmayı ve müşterilerine çözüm ortağı olmayı başarmıştır. 

Vizyonumuz

Tecrübeli ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımızla birlikte kaliteden ödün vermeden, yaratıcı fikirlerle ve teknolojiyi yakından takip ederek müşteri portföyümüzü içerisinde olduğumuz alanda geliştirmek.

Misyonumuz

Kendini alanında geliştirerek üretmiş olduğu ürün kalitesini sürekli geliştiren, iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin gelişmesine ve çalışanlarına değer veren, kaliteli, seri ve fiyatlarıyla rekabetçi bir firma olarak algılanmak istiyoruz.

İletişime Geç

Herhangi bir sorunuz varsa veya sadece merhaba demek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. En kısa sürede size geri döneceğiz.

Adres

Sultan Orhan Mahallesi Hasköy sanayi sitesi idari Bina No:13 Gebze/Kocaeli

Telefon ve Fax

+90 (262) 642 81 95

Mail